IFBB NORWAY

The Norwegian Bodybuilding & Fitness Federation

NKF - Norges Kroppsbygger og Fitnessforbund

PRESIDENT & INTERNATIONAL JUDGE

Tone Opheim

Tlf. (+47) 92 84 05 18

E-post: tone@nkf-ifbb.no

 

VICE-PRESIDENT

Jesper Olsen

Tlf: (+47) 92010380

E-post: jesper@nkf-ifbb.no

 

TREASURER & RESPONSIBLE FOR MEMBERSHIP

Kim Alvarstein

Tlf: (+47) 95004555

E-post: kim@nkf-ifbb.no

SECRETARY & INTERNATIONAL JUDGE

Jane McCarthy

Tlf: (+47) 91757695

E-post: jane@nkf-ifbb.no

BOARDMEMBERS:

 

Jorun Steine

E-post: jorun@nkf-ifbb.no

 

Mari Haukland

Tlf. (+47) 97605301

E-post: mari@nkf-ifbb.no

 

 

Elise Murbræck

Tlf. (+47) 99554645

E-post: elise@nkf-ifbb.no

 

 

Petter Karlsen

Tlf. (+47) 95 06 14 73

E-post: petter@nkf-ifbb.no

 

HEAD JUDGE & LEADER OF THE JUDGES COMITEE

Henning Jensen

E-post: hoveddommer@nkf-ifbb.no

SPONSORS:

Billetter til Sandefjord Open 2018 kan kjøpes her: www.hjertnes.no

Athlete: Emilie / / Photo: Igor Kopcek - EastLab
Athlete: Overall winner in OGP17 - Christer Hofftvedt / Photo: Treningsforum.no
Athlete: Martin Heede / Photo: Igor Kopcek - EastLab